Vila Côte d'Azur

Exkluzivní rekreační vila v jižní poloze, pouhých 400 m od pláže, supermarketu Spar, centra vodních sportů a trajektu do St. Tropez.
Nachází se v klidné vilové čtvrti a ve slepé uličce. Pro joggingy spousta dalších zkušebních příležitostí.

Obytná plocha je 160 m² a je ideální pro 2 až 6 osob. Útulný obývací prostor s klimatizací, topením, krbem, čtením koutkem, knihami a stolními hrami. Jídelna, samostatná kuchyň. 3 ložnice (2 z nich jsou klimatizované, s velkými vestavěnými skříněmi), masivní postele a matrace výborné kvality. Dvě koupelny buď s vanou nebo se sprchou a  WC. Další sprcha v suterénu. Několik teras, zděný gril, petanque, velká garáž, parkoviště pro několik aut.

Soukromý bazén s velkou sluneční terasou je určen výhradně pro hosty vily a je pravidelně čištěn a udržován v bazénu.
Plochý, plně oplocený pozemek pro psy o rozloze 1100 m². Ve vzdálenosti 500 m se nachází nový, velký supermarket Spar, takže se tam můžete snadno dostat pěšky k snídani. (K dispozici je nákupní taška na kolečkách).
Nejbližší pláž a centrum vodních sportů (pro nejrůznější vodní sporty, surfování, potápění, veslování, vodní lyžování, plachtění) se nachází 500 m vzdáleno). V centru obce jsou také další pláže a obchody asi 800 metrů, kde jsou restaurace, obchody, pekaři , novinový stánek, pošta, vinotéka (Vinofil) s ochutnávkou, čerpací stanice, lékárna, supermarket, kavárny, banky, pondělí týdenní trh, turistická kancelář, Thalassotherapiehotel a pravidelné lodní spojení do St. Tropez v hlavní sezoně, cesta trvá cca 30 minut.

https://www.atraveo.cz/1304674