Villa Bellevue, jen 2 km od pláže.                                                                     

Luxusní  nemovitost se nachází ve velmi klidné, jižní orientované poloze s nádherným výhledem na moře na otevřené moře a záliv Saint Tropez. Obytná plocha 135 m² je ideální pro 2 až maximálně 6 osob.
Ve velkém salonu s krbem je směrem na jih velké posuvné skleněné dveře, které se po zatlačení zcela zasunou do zdi. Odtud jdete do prostorné polokryté
terasy s rustikálními dřevěnými trámy. Výhled na moře z obývacího pokoje a terasy je tak obrovský a uklidňující, že se cítíte jako král ve svém zámku, zvláště když vidíte večerní světla Saint Tropez.
Pokud chcete jít spát nakonec, můžete si vybrat jednu ze tří ložnic. Všechny 3 mají výhled na moře. Dvě mají vestavěné skříně, třetí má šatnu. Všechny postele, matrace a celá výzdoba jsou kvalitní. Hlavní ložnice v prvním patře má koupelnu s vanou, samostatnou sprchou a toaletou. Další dvě ložnice v přízemí mají koupelnu s vanou, sprchou a WC. K dispozici je také toaleta pro hosty.
Samostatná prostorná kuchyň má nové spotřebiče, stejně jako troubu, sklokeramickou desku, mikrovlnnou troubu, kombinaci lednice s mrazničkou, myčku, vše, co potřebujete. Vedle kuchyně je malá technická místnost s pračkou, sušičkou, žehličkou, úložným prostorem pro kufry.
Nemovitost je 1400 m², je terasovitá a plně oplocená - dobře vychovaní psi (kteří se nekoupají v bazénu, nespí v posteli nebo na pohovce) jsou vítáni. Vstup do garáže.
Bazén je určen výhradně pro nájemce a je pravidelně čištěn a udržován v bazénu. Nejbližší zátoka, restaurace, malý supermarket, kaple, minigolfové hřiště jsou asi 1,8 km daleko, ale pokud si vychutnáte klid a pohodu u bazénu, nechcete jej opustit.
Pro majitele psů, běžce a lidi, kteří mají rádi turistiku v přírodě, nacházejí se nad slepou uličkou, 2 minuty chůze od vily, se nachází obrovská přírodní rezervace s fantastickým výhledem na druhou stranu - na pláže Fréjus, pohoří Esterel. Také v docházkové vzdálenosti se nachází rozhledna "Le Belvédère" Les Issambres s nejkrásnějším panoramatickým výhledem, který můžete mít.
Centrum Les Issambres je vzdálené asi 2,2 km. Jsou zde restaurace, obchody, supermarket, pekárna, kavárny, lékárna, banky, pošta, trafiky, obchodníci s vínem, turistická kancelář, týdenní  pondělí, hotel thalassoterapie, různé zátoky a přístav s pravidelnou lodní dopravou do Saint Tropez v hlavní sezóně.

Bazén a okolní prostor:
Vila se nachází  skládá  z různých pater. Na oploceném pozemku je parkoviště pro 2 auta. Na úrovni obývacího pokoje a 2 ložnic je velká terasa. Z kuchyně další dveře vedou do zahrady s malým trávníkem a grilem. Hlavní ložnice je ve vrchním patře s koupelnou a safem. Vila je obklopena zelenou zónou, takže je klidná a můžete si vychutnat své soukromí. Kromě toho, přírodní rezervace zve na dlouhé procházky.
Bazén vily se nachází dole po vnějším schodišti. Velký bazén má velikost 13 x 5,50 m. Mimo hlavní sezónu můžete využít také ohřevu bazénu. K dispozici je také venkovní sprcha u bazénu.
Terasy kolem domu a bazénu zdobí jídelní stůl a další posezení, stejně jako lehátka a dokonale dokončí luxusní život venku.

https://www.atraveo.cz/1304566