Appartement-Mezonet/Loft
Mezonetový byt, přímo v centru Saint Aygulf, asi 300 m od pláže.
Nekuřácký byt o velikosti 90 m² se 3 ložnicemi se nachází v malé postranní ulici ve 3. patře a v posledním patře s výtahem, 2 lodžiemi. 2 dobří pekaři jsou téměř vedle dveří, jeden vlevo a druhý vpravo. Vše je jen co by kamenem dohodil, auto nepotřebujete !!!  Vše, co potřebujete, je, jen přineste dobrou náladu, jinak dáme do ledničky láhev červeného vína nebo růžového.
Byt je ideální pro 2 až 6 osob a je vybaven obrněnými dveřmi, klimatizací reverzibilní, která se v létě chladí, v zimě otepluje (s úspornější spotřebou než elektrické konvektory), předsíní, samostatnou toaletou, koupelnou s vanou a umyvadlem . Dobře vybavená americká kuchyň...

Ceny se pohybují mezi 100 € a 200 € za noc.Místo Popis
Uprostřed centra Saint Aygulf je čistý život a přesto jste v malé vedlejší ulici. K dispozici je nabízen vše, aby byl den, ale i noc zůstal pozitivní: kavárny, bary, restaurace (jedna z nich se nachází ve stejné ulici). Pekárny, lékárna, pošta, banky, nehty, kadeřnictví, týdenní trh (úterý a pátek), butiky, půjčovna kol, supermarkety .... Pro milovníky naturistické kultury, kteří se chtějí hladce opalovat, je v Saint Aygulf kromě pláže pro psy i nudistická pláž.

St. Aygulf a jeho jemné písečné pláže

Na půli cesty mezi St. Tropez a Cannes vám obec Fréjus - St. Aygulf nabízí na Côte d'Azur  výjimečné písečné pláže, krásné přírodní krajiny, historické dědictví nebo kulturní dědictví, slavnostní atmosféru ... Ať už jste na dovolené s přáteli nebo rodinou,rodinná dovolená, Saint Aygulf nabízí ideální polohu, abyste se cítili dobře a uvolněně.

Pláž Plage des Esclamandes je největší mnohakilometrou  písečnou pláží Saint-Aygulf. Nachází se na okraji St-Aygulf směrem na Fréjus na Corniche d'Azur. K dispozici je velké parkoviště (placené během sezóny).

Adresa Esclamandes Beach: Avenue de la Corniche d'Azur 83370 Saint Aygulf

Pláž je rozdělena do čtyř částí: oblast pro rodiny, nudistická oblast, část pro kitesurfy a pláž pro psy.

Nejbližší část parkoviště Saint-Aygulf je vhodná pro rodiny s třemi krásnými zátokami. (Dávejte pozor na pláž k nudistické pláži).

Nudistická oblast začíná uprostřed Etang de Villepey. To je nejtišší část pláže Esclamandes. Na pláž se dostanete buď pěšky podél pobřeží z parkoviště nebo po cestě na přírodní rezervaci Etangs de Villepey na konci parkoviště (ve směru Fréjus). Tato pláž je nejkrásnější nahá pláž Var.

Za nudistickou zónou směrem na Fréjus je oblast s plaváním. Tato část vede k řece Riviere de l'Argens (ústí je u rybářů velmi oblíbená). Řeka tvoří hranici s Fréjus, kde leží pláž Plage de Pacha de Fréjus.
Obec Saint-Aygulf patří do oblasti Fréjus a nabízí mnoho jemných písečných pláží. Etangs de Villepey tvoří lagunu o rozloze 260 ha s pestrou flórou a faunou (v této oblasti bylo pozorováno více než 260 živočišných druhů). Park Aréca pokrývá velkou plochu typické středomořské vegetace s převládajícími vůněmi (eukalyptus, bambus, palmy ...)